2021-0210.jpg

Malovaná vlastivěda – od pravěku po renesanci

Krejčí, Veronika

1. vydání, 2021, 48 stran, měkká vazba
ISBN 978-80-244-5963-9
Salesprice with discount
Sales price 73 Kč
Discount
Price / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:
Tištěná publikace
Zápisník Malovaná vlastivěda od pravěku po renesanci je 1. dílem pracovního sešitu představujícího přehled nejdůležitějších událostí z českých dějin formou obrázkových zápisů, které mohou žáci sami doplňovat. Množství ilustrací umožňuje žákům získat nejen názornější představu o událostech, ale také napomáhá při jejich domácí přípravě. Vybarvování a dokreslování rozvíjí kreativitu žáků a vede je k přemýšlení nad obsahem textů. Pracovní sešit podporuje čtenářskou gramotnost žáků, zejména čtení s porozuměním a hledání souvislostí.
Samostatnou přílohou pracovního sešitu je obrázková časová osa a desková hra určená k procvičování probíraného učiva.
Zápisník mapuje historická období obvykle probíraná ve 4. ročníku ZŠ. Je tedy vhodný jako doplňkový materiál ke kterékoliv učebnicové řadě pro 1. stupeň ZŠ. Vzhledem k tomu, že zápisy jsou v pracovním sešitu z větší části předepsány, je zápisník ideálním pomocníkem také pro integrované žáky.
Pracovní sešit byl vytvořen odbornými pracovníky Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci ve spolupráci s učiteli z praxe. Publikace je v souladu s výstupy Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání.

Publikace autora

Ostatní si také koupili