2022-0328.jpg

Detektiv Koumáček v pohádkovém světě. Pracovní sešit pro výuku komunikační a slohové výchovy s prvky tvůrčího psaní ve 3. a 4. ročníku ZŠ

Krejčí, Veronika

1. vydání, 2022, 40 stran, měkká vazba
ISBN 978-80-244-6193-9
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena73 Kč
Sleva
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:
Tištěná publikace
obor - Pedagogika
Pracovní sešit Detektiv Koumáček v Pohádkovém světě je určen žákům 3., případně 4. ročníku ZŠ. Zaměřuje se především na oblast slohové a komunikační výchovy, ale dotýká se také literární výchovy a čtenářské či informační gramotnosti.
Pracovní sešit představuje systém aktivit, které se snaží ke komunikační a slohové výchově přistupovat koncepčně, tedy od rozvoje různých prekonceptů po seznamování s jednotlivými slohovými útvary a jejich využívání k řešení předložených úkolů. Z oblasti predispozic cílí úkoly na rozvoj zrakového a sluchového vnímání i rozvoj souvisejících kognitivních funkcí, na rozvoj logického myšlení a kreativity. V pracovním sešitu jsou zařazeny aktivity zaměřené na rozvoj všech klíčových kompetencí komunikační a slohové výchovy, které jsou požadovány v 1. období Rámcového programu pro základní vzdělávání, některé aktivity žáky připravují také na zvládnutí kompetencí deklarovaných ve 2. období RVP ZV.

Publikace autora

Ostatní si také koupili